Opieka dzienna dla dzieci

Troskliwa opieka, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dzieci prowadzony dwujęzycznie przez doświadczonych polskich opiekunów

Aby umożliwić nam efektywną pracę zdalną, nawiązujemy współpracę z polską firmą świadczącą usługę opieki dziennej nad dziećmi w wieku od 3 do 9 lat*. Pomagamy jej zorganizować tę usługę, dobierając kadrę polskich doświadczonych pedagogów, którzy przede wszystkim zapewnią naszym dzieciom troskliwą opiekę i bezpieczeństwo. Nasze dzieci będą korzystały z sal do pracy, zabawy i odpoczynku wewnątrz budynku, a także z boiska, placu zabaw i terenu zewnętrznego. Zajęcia prowadzone będą w większości w języku angielskim, a pedagodzy będą czerpać z wielu różnych nurtów i metodyk nauki (m.in. edukacja leśna, metodyka Montessori). W czasie opieki dzieci otrzymają posiłki przygotowywane w lokalnej restauracji lub mogą jeść razem z rodzicami.

*Ze względu na obowiązek szkolny, dzieci w „zerówce” oraz w klasach 1-3 powinny na czas pobytu poza Polską zostać objęte edukacją domową. Edukacja domowa może być prowadzona przez rodziców, opiekunów lub inne osoby przez nich wskazane. Informacje o tym jak uzyskać zgodę na edukację domową można uzyskać na stronie: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-zgode-na-edukacje-domowa. Po więcej informacji zapraszamy także do naszego FAQ.

Opieka dzienna dla dzieci
Przewiń do góry