Work remote and enjoy your family life
on the beautiful coast
of the Adriatic!

Ten resons why it's worth it:

1. Epicka przygoda

Przeprowadzka na adriatycką wyspę to przygoda życia dla całej rodziny. Zmieńmy perspektywę, odkryjmy nową przestrzeń oraz zgromadźmy siłę i energię płynącą z aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury. Ożywimy relacje, wzmocnimy więzi i przeżyjemy dni, które pozostawią unikalne wspomnienia. Czas spędzony na Korĉuli pomoże Wam odkryć to, co dla Was najcenniejsze.

2. Piękno i bliskość natury

Korĉula to perła Adriatyku. Jest zieloną oazą natury i przyrody śródziemnomorskiej. Łagodny, nadmorski klimat, spektakularne krajobrazy i dostatek nieprzetworzonych lokalnych produktów tworzą wspaniałe warunki do życia przez cały rok.

3. Przestrzeń i wolność

Na Korĉuli gęstość zaludnienia jest kilkadziesiąt razy niższa niż w polskich miastach. Gospodarzem wyspy jest natura, a dominujące kolory to zieleń pinii, lazur morza i błękit nieba po niekończący się horyzont. Poczuj przestrzeń, wolność i odetchnij.

4. Słońce, zdrowie i kondycja

Na Korĉuli słońce świeci przez tylko … 330 dni w roku:), a powietrze i woda są krystalicznie czyste. Łagodny, śródziemnomorski klimat gwarantuje możliwość uprawiania sportów outdoorowych przez cały rok. Obfitość naturalnej witaminy D, sport i minerały pochodzące z powietrza i wody morskiej to kondycja, zdrowie i odporność Twojej rodziny.

5. Opieka dzienna dla dzieci

Nawiązujemy współpracę z firmą świadczącą profesjonalną opiekę dzienną dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Priorytetem są bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój naszych dzieci oraz dwujęzyczny program zajęć pod okiem doświadczonych polskich wychowawców (więcej…)

6. Integracja w mikrospołeczności

Zdalna praca i przygoda życia przyciągają wielu kreatywnych i odważnych freelancerów oraz przedsiębiorców. W świeżej, otwartej przestrzeni nowe relacje i świeże pomysły dają początek nietuzinkowym projektom (więcej…)

7. Sport i dobre samopoczucie

Wyspa stwarza idealne warunki do uprawiania sportu na świeżym powietrzu: kolarstwo szosowe, górskie i rekreacyjne, windsurfing, kite, kajakarstwo,  wędrówki piesze, biegi, wędkarstwo, wspinaczka i wiele innych są dostępne przez cały rok. Dodatkowo w resorcie czeka na nas kort tenisowy z profesjonalną nawierzchnią, mini siłownia, boisko i plac zabaw dla dzieci (więcej…)

8. Rich culture and history

Local sightseeing attractions, cuisine and landscapes feature almost twenty five centuries of history. The city of Korĉula beckons with enchanting walks through the old town, unforgettable museums and colorful cultural centers. Local farmers and salesmen provide fresh and organic fruits, vegetables, wines, olive oil, fish and sea food.

9. Efektywna praca zdalna

W każdym apartamencie znajduje się biurko, fotel, szerokokątny monitor oraz dostęp do internetu światłowodowego. Masz ochotę na towarzystwo? Skorzystaj do przestrzeni coworkingowej z dostępem do dodatkowej infrastruktury biurowej (więcej…)

10. Komfort i bezpieczeństwo

Oddajemy do Waszej dyspozycji komfortowe, przestronne, kompletnie wyposażone apartamenty, które staną się drugim domem na wyspie. W społeczności polskich rodzin, na terenie kraju UE (więcej…).

Piękne widoki...

Cisza i spokój...

Pełne wyposażenie...

Wysoki standard...

Komfort wypoczynku...

Duże tarasy...

Pakiet Korculife

Zakochaliśmy się w życiu na Korĉuli i chcielibyśmy zaprosić Was do tej przygody, gdyż jej wspólne przeżywanie jest dużo przyjemniejsze. Wspólnie spędzone kilka miesięcy da nam unikalną możliwość integracji, networkingu i radości z przebywania razem. Nasza współpraca pozwoli nam również zapewnić troskliwą opiekę, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój naszych dzieci prowadzony dwujęzycznie przez doświadczonych polskich opiekunów. Dlatego zorganizowaliśmy pakiet usług, które pozwolą nam wspólnie pracować zdalnie i żyć na wyspie w najpiękniejszych miesiącach roku.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania lub chcesz otrzymać szczegóły, w tym ceny pakietu, napisz do nas wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

(+48) 601-422-985

kontakt@ideazone.pl

Przewiń do góry