Poczuj wolność i przestrzeń

Oddychaj czystym powietrzem, usłysz dźwięki natury, podziwiaj taniec żywiołów z przestrzeni swojego komfortowego apartamentu.

Rok 2020 zapisze się jako trudna karta w historii świata. Lockdown, dystans społeczny, ograniczenia w życiu publicznym i prywatnym. Nieustające dźwięki syren, niepokojące statystyki i obawa o zdrowie bliskich. Wielkie miasta tracą to, za co je kochamy – restauracje, kina, teatry, koncerty, imprezy, baseny i kluby fitness, wydarzenia sportowe i kulturalne… Praca i życie toczą się w tej samej ograniczonej przestrzeni własnego domu.

Tymczasem na Korĉuli mieszka niewiele ponad 16 tys. osób, a gęstość zaludnienia poza sezonem turystycznym jest kilkudziesięciokrotnie niższa niż w polskich miastach. Obowiązek noszenia maseczek dotyczy wyłącznie zamkniętych przestrzeni sklepów, zakładów fryzjerskich czy ośrodków zdrowia. Przez większość czasu restauracje, bary, kawiarnie, kina i baseny pozostają otwarte. Tym samym sport, spacery w przestrzeni publicznej, korzystanie z placów zabaw i siłowni, kin i restauracji bez konieczności noszenia maseczek jest nie tylko dozwolone, ale także bezpieczne i przyjemne

Poczuj wolność i przestrzeń
Przewiń do góry