Lokalizacja

Natura

Poznaj zieloną oazę natury i przyrody śródziemnomorskiej!

Korĉula to perła Adriatyku. Jest zieloną oazą natury i przyrody śródziemnomorskiej. Łagodny, nadmorski klimat, spektakularne krajobrazy i dostatek nieprzetworzonych lokalnych produktów tworzą wspaniałe warunki do życia przez cały rok. Gospodarzem wyspy jest natura, a dominujące kolory to zieleń pinii, lazur morza i błękit nieba po niekończący się horyzont. Poczuj przestrzeń, wolność i odetchnij (więcej…)

Klimat

Pogoda to zdrowie

Na wyspie słońce świeci przez 330 dni w roku, a powietrze i woda są krystalicznie czyste. Łagodny, śródziemnomorski klimat gwarantuje możliwość uprawiania sportów outdoorowych przez cały rok. Obfitość naturalnej witaminy D, sport i minerały pochodzące z powietrza i wody morskiej to kondycja, zdrowie i odporność dla Twojej rodziny (więcej…)

Zwiedzanie

Historia i zabytki

Jest to wyspą z blisko 2 i pół tysiącletnią tradycją. Większość kamiennych domów, budowli, ulic i murów starego miasta Korĉula pochodzi z XIII-XV wieku. Przez wieki wyspa ulegała wpływom włoskim, austriackim, greckim i chorwackim, stąd jej kultura i historia są unikalnym połączeniem wielu nurtów i zwyczajów (więcej…)

 

Sport

Aktywny wypoczynek​

Nasz resort jest zlokalizowany na wzgórzu nad malowniczą zatoką, ok 4 km od średniowiecznego miasta Korĉula. W resorcie jest restauracja, mini basen, kort tenisowy z profesjonalną nawierzchnią, mini siłownia, mini boisko z koszem i mini bramkami oraz plaża.

 

Pracuj zdalnie i ciesz się życiem rodzinnym na najpiękniejszej wyspie Adriatyku!

Porozmawiaj z nami:

(+48) 605-831-253

Przewiń do góry